"Я МАЮ ПРАВО!"

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

У рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Поширення правових знань у рамках проекту сприятиме залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Проект спрямований на інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб.

Офіційний веб-сайт проекту:  http://pravo.minjust.gov.ua/