Проект Місцевих податків і зборів 2022

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Головненська селищна рада Ковельського району Волинської області повідомляє про оприлюднення наступних проектів регуляторних актів – рішень селищної ради та аналізів регуляторного впливу до них:

1. Про встановлення єдиного податку та ставок Єдиного податку на території Головненської селищної ради на 2022 рік.
  2. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та ставок і пільг зі сплати податку на території Головненської селищної ради на 2022 рік
  3. Про встановлення земельного податку, та ставок і пільг зі сплати земельного податку на території Головненської селищної ради на 2022 рік
  4. Про встановлення туристичного збору на території селищної ради.

Розробник проектів: виконавчий комітет селищної ради.

Проекти рішень розроблено з метою  забезпечення наповнення селищного бюджету, встановлення єдиного  прозорого механізму в нарахуванні  та застосуванні єдиних ставок податку на території селищної ради.

Зауваження та пропозиції до проектів регуляторних актів приймаються щоденно з 08.00 год. до 17.15 год. (обідня перерва з 13.00 год.  до 14.00 год), крім  вихідних та святкових днів   в адміністративному приміщенні селищної ради (кабінет секретаря) або на поштову адресу: вул. Л.Українки,2                             смт. Головне, Ковельський  район, Волинська область, 44323 та на електронну адресу e-mail: golovne.lbm@gmail.com  протягом місяця з дня оприлюднення даного повідомлення.

Єдиний податок 2022

Плата на землю 2022