Місцеві податки і збори 2022

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Головненська селищна рада Ковельського району Волинської області повідомляє про оприлюднення наступних проектів регуляторних актів – рішень селищної ради та аналізів регуляторного впливу до них:

 

  1. Про встановлення єдиного податку та ставок Єдиного податку на території Головненської селищної ради на 2022 рік.
  2. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та ставок і пільг зі сплати податку на території Головненської селищної ради на 2022 рік
  3. Про встановлення земельного податку, та ставок і пільг зі сплати земельного податку на території Головненської селищної ради на 2022 рік
  4. Про встановлення туристичного збору на території селищної ради.

 

Розробник проектів: виконавчий комітет селищної ради.

Проекти рішень розроблено з метою  забезпечення наповнення селищного бюджету, встановлення єдиного  прозорого механізму в нарахуванні  та застосуванні єдиних ставок податку на території селищної ради.

Проекти рішень та аналізи регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті  селищної ради (http://golovnenska.gromada.org.ua/)  у в розділі «Регуляторна діяльність».

          Зауваження та пропозиції до проектів регуляторних актів приймаються щоденно з 08.00 год. до 17.15 год. (обідня перерва з 13.00 год.  до 14.00 год), крім  вихідних та святкових днів   в адміністративному приміщенні селищної ради (кабінет секретаря) або на поштову адресу: вул. Л.Українки,2                             смт. Головне, Ковельський  район, Волинська область, 44323 та на електронну адресу e-mail: golovne.lbm@gmail.com  протягом місяця з дня оприлюднення даного повідомлення.

Туристичний збір 2022

Єдиний податок 2022

Плата за землю 2022

Податок на нерухоме майно 2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь