Ковельський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області

У Головненській громаді порушники ухилялися від відбуття суспільно-корисних робіт

На обліку Ковельського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області перебувають двоє порушників, що проживають на території Головненської селищної ради, на яких за рішенням суду було  накладено адміністративне стягнення у вигляді 120 годин суспільно-корисних робіт. Суспільно корисні роботи полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних робіт, вид яких та перелік об’єктів, на яких порушники повинні виконувати ці роботи, визначає відповідний орган місцевого самоврядування, а сам факт відпрацювання суспільно-корисних робіт відповідно до ст. 325-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) передбачає нарахування плати порушнику за виконання суспільно корисних робіт та перерахування її на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів. У зв’язку із ухиленням порушників, яким призначено стягнення у виді суспільно-корисних робіт від відбування стягнення, щодо даних осіб працівниками органу пробації складено протоколи про адміністративні правопорушення передбачені ст.183-2 КУпАП, справи про адміністративні правопорушення скеровані до Любомльського районного суду Волинської області для розгляду та прийняття рішення. Санкція статті 183-2 КУпАП передбачає адміністративний арешт строком до 10 діб.