A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Головненська селищна об'єднана територіальна громада
Волинська область, Любомльський район

Новини

Прийом пересувної мобільної групи з надання послуг із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей можливий у твоєму населеному пункті.

Шановні жителі Головненської селищної ради , доводимо до вашого відома, що Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області складає графік роботи на території області пересувної мобільної групи з надання послуг із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

14:37 23.07.2019

Фольклорний колектив "Яворник" взяв участь у святі Івана Купала!

Cуботнього вечора 6 липня на березі Великого Згоранського озера, фольклорний колектив «Яворник» міського будинку культури смт. Головне, брав участь у масштабному святкуванні традиційного українського свята Івана Купала.

11:58 07.07.2019

До уваги жителів Головненської громади!

Шановні жителі Головненської селищної ради, які здавали документи на отримання дотації за утримання молодняку ВРХ до 01.05.2019 року, доводимо до вашого відома,що на ваші рахунки в банках надійшли дані кошти.

13:55 04.07.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора