Літературні читання громади

БАГАТА ТАЛАНТАМИ ГОЛОВНЕНСЬКА ГРОМАДИ.

Для людини з талантом і любов'ю до праці не існує перешкод.

(Людвіг Бетховен).

Мистецтво – це естетична діяльність людини. Пише вона роман чи картину, танцює в балеті або проєктує монумент — вона створює естетичні цінності, які здійснюються за законами краси, спрямованими на творення прекрасного і породження позитивних емоцій.

«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»

( Ліна Костенко)

Ми пірнаємо у прозу, але часто забуваємо про поезію. Поезія залишається загадкою, ваблячи своїх читачів. В чому ж секрет поетичних чарів? Поети, як чарівники – добрі чи злі, грають словами, а разом з тим – і нашими почуттями. Кожен шукає рядки до душі. Та де ж знайти такі рядки, які залишать слід у пам’яті, а слова вкриють шкіру мурашками? Навіть той, хто кричить: « – Не люблю віршів всіляких поетів!», мабуть, просто не читав шедеврів. Інакше обов’язково знайшов би собі поетів до душі.