Помер депутат селищної ради Володимир Дмитрович Сиротюк

Дата: 25.06.2024 09:43

Фото без опису

З глибоким сумом повідомляємо, що 22 червня на 65 році життя помер депутат Головненської селищної ради  виборчого округу №1 ( села Сильне, Гупали, Заозерне) , Володимир Дмитрович Сиротюк.

Він проживав в с.Сильне, за життя був доктором  педагогічних наук, професором кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії  Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова       ( м.Київ)

З 1991 до 1992 року обіймав  посаду асистента кафедри методики фізики, з 1992 до 2000 року –  старший викладач. З 2000 до 2001 року і з 2004 до 2006 року – доцент кафедри, з 2006 року  по 2019 рік – завідувач кафедри теорії та методики навчання фізики і астрономії. Відмінник освіти України. Довгий час був вченим секретарем та членом спеціалізованих вчених рад в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, головним редактором журналу «Фізика та астрономія в школі» та «Наукового часопису» НПУ імені М.П. Драгоманова.

Головненська селищна рада і її депутатський корпус висловлює щирі співчуття дружині ,  родичам, близьким та колегам .

Нехай добрий, світлий спомин про Володимира Дмитровича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Вічна Йому пам’ять.