Оголошено КОНКУРС на заміщення вакантної посади директора Головненського ліцею

Дата: 16.05.2024 16:10

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

на заміщення вакантної посади директора Головненського ліцею

Головненська селищна рада Ковельського району Волинської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Головненського ліцею Головненської селищної ради Ковельського району Волинської області.

Ліцей знаходиться за адресою: вулиця Миру, 28 селище Головне Ковельського району Волинської області  44323.

Назва посади – директор; оплата праці згідно з посадовим окладом та відповідними доплатами;

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти визначені частинами 1 та 2 статті 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі визначені частиною 5 статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вулиця Миру, 28, селище Головне Ковельського району Волинської області 44323.

Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.

Контактна особа – Шум Ольга Василівна (тел. 0970171376), електронна пошта olnika18@gmail.com

Етапи проведення конкурсу:

1) Прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі (20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу з 16 травня 2024 року по 05 червня 2024 року);

4) перевірка поданих документів щодо відповідності установленим вимогам, прийняття рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі, оприлюднення на офіційному вебсайті селищної ради переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі (протягом п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів);

6) ознайомлення кандидатів із закладом, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування такого закладу (не пізніше п’яти робочих днів до початку проведення конкурсного відбору);

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу та оприлюднення результатів конкурсу на офіційному вебсайті селищної ради (протягом двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору).