У смт.Головне одну з вулиць перейменували на честь загиблого захисника України.

Дата: 27.07.2023 17:18

У смт.Головне одну з вулиць перейменували на честь загиблого захисника України.

Сьогодні, на 23 сесії Головненської селищної ради 8 скликання депутати перейменували  вулицю Польову в смт.Головне на вулицю Якимука Сергія.

Таку назву вулиця отримала  на честь військовослужбовця, який загинув у російсько-українській війні.

На цій вулиці пройшли дитячі та юнацькі роки Героя, тут  він з дружиною Оленою виховували своїх діток Ольгу і Олександра, тут живуть його батьки Іван і Онисія, тут бігає його онук Михайло , згадуючи турботливого дідуся.

Нагадаємо, Солдат Якимук Сергій Іванович, 23.03.1973 р.н.

До війни був на заробітках в Польщі, 28.02.2022 вирішив їхати боронити рідний край. Був призваний до лав Збройних Сил України, а саме в/ч а4053, 115 ОМБР 4 травня 2022 року.
    Якимук Сергій Іванович брав участь в обороні Лисичанська, а пізніше села Піски.  Героїчно загинув  04 вересня 2022 року, захищаючи Батьківщину, віддавши своє власне життя рятуючи “300”. Йому назавжди лишилось 49 років.

Вічна пам’ять ГЕРОЮ. Подяка батькам , що виростили такого сина, співчуття дружині і дітям.