27 ГРУДНЯ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ  ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГОЛОВНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 27.12.2022 12:59

27 ГРУДНЯ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ   ЗАСІДАННЯ   ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГОЛОВНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

На черговому засіданні виконавчого комітету Головненської селищної ради члени виконкому заслухали  звіт  про результати роботи поліцейських офіцерів громади СВГ ВП Ковельського  РУП ГУНП в  Волинській області  закріплених за Головненською селищною територіальною громадою Ігора Мелюха та Назарія Гнатюка   за 2022 рік.

З метою забезпечення  громадського порядку та попередження нещасних випадків на території громади  встановили заборонити  на продаж та використання салютів, феєрверків, інших піротехнічних засобів.

У зв’язку з  підтримання економіки регіону та враховуючи   те, що бюджет громади недоотримає кошти від своєї частки на акциз вирішили не встановлювати заборони на торгівлю пива, алкогольних напоїв, вин столових .

Також на засіданні визначили перелік об’єктів на яких будуть працювати правопорушники на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних робіт та видів  цих робіт на 2023 рік,  визначили перелік об’єктів для відбування засудженими та особами підданими адміністративним стягненням у вигляді покарання та адміністративного стягнення у виді громадських робіт та видів робіт цих  на 2023 рік.

Заслухали та обговорили інші   питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності ради.