Громадське обговорення містобудівної документації

ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕНННЯ
МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Назва містобудівної документації:

1) «Детальний план території для для будівництва і обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Шевченка, 14 в смт.Головне Волинської області» - (рішення виконавчого комітету №48 від 27.04.2021р.).

2) «Детальний план території для для розміщення індивідуальної житлової забудови по вул. Польова, в с.Згорани, Головненської селищної ради Волинської області» - (рішення виконавчого комітету №43 від 27.04.2021р.).

Замовник – Головненська селищна рада.

Виконавець –ТзОВ «АМ ХОРС».

Порядок і час ознайомлення та внесення пропозицій – для отримання інформації та ознайомлення із матеріалами ДПТ, а також подання пропозицій у письмовій формі, звертатися з 9.00 до 16.00 год. на протязі 30 днів з дати виходу публікації за адресою: 44323,Волинська обл., смт Головне, вул. Лесі Українки, буд. 2, (приміщення селищної ради).

Термін прийому пропозиції - 30 днів від дати опублікування даного повідомлення.

Відповідальна особа – землевпорядник – Куць Володимир Миколайович, тел. 03377-31395.

Проведення громадських слухань: (з урахуванням карантинних обмежень) на 31 день після виходу публікації за адресою: смт.Головне, вул. Лесі Українки, буд. 2, (приміщення селищної ради).