Звернення голови Волинської деражавної адміністрації Юрія Погуляйка

Дата: 23.04.2020 13:44

Дорогі волиняни!

Дякую Вам за розуміння та свідомість. За те, що дослухаєтесь та проводите вихідні вдома!

Завдяки Вам Вербна неділя та Великдень пройшли без різкого спалаху хвороби. Звісно, на свята бути вдома простіше, але
й цих вихідних мусимо продовжити традицію.

Наразі ситуація з поширенням коронавірусу в області – прогнозована та контрольована. Усе це – завдяки Вашій підтримці та відповідальності.

Разом з тим, ми розуміємо, що у після пасхальні дні волиняни традиційно вшановують пам'ять померлих родичів. Але цього року через пандемію COVID-19 в усьому світі ці заходи, або відмінені зовсім, або перенесені в часі.

Тому прошу Вас утриматися цього року від відвідування кладовищ та помолитися у цей день вдома. Сподіваємося, до кінця травня ситуація покращиться і у нас усіх буде можливість відвідати могили рідних 6 червня, на Троїцьку поминальну суботу.

Лишайтесь вдома. Бережіть здоров’я своїх рідних!

З повагою – голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйка