Розпочали роботу поліцейські громади

Дата: 25.03.2020 10:23

Від сьогодні на території  Головненської ОТГ розпочали свій перший робочий день  поліцейські офіцери громади: Ігор Мелюх та Назарій Гнатюк    дільничні офіцери поліції сектору превенції Любомльського ВП ГУНП у Волинській області.

Нагадаємо, в Україні був запущений пілотний проект — поліцейський офіцер громади. Після відбору, профільних тестів, співбесід та детектору брехні  підготовлені поліцейські замінили собою дільничних у об’єднаних територіальних громадах. Кожному з них мають надати автомобіль, планшети, нову форму, офіс із комп’ютером, а також — нові повноваження і вищу зарплату. Відтепер офіцери громади мають працювати на місцях — із селянами та мешканцями населених пунктів громади, бути завжди поруч.

25 березня селищний голова  Демедюк М.В. провів першу  нараду з офіцерами в приміщенні Головненської селищної ради,  де полісмени отримали свої перші завдання. То ж бажаємо новопризначеним наснаги, терпіння, життєвих гараздів, міцності  духу,родинного миру та спокою.

Контакти поліцейських офіцерів громади:

Мелюх Ігор Анатолійович– 0733233771

Гнатюк Назарій Петрович - 0979888213