Дата: 16.12.2019 14:39

Вклеювання до паспорта громадянина України (у формі книжечки) фотокартки при досягненні громадянином 25- або 45-річного віку Фото без опису

До відома жителів громади:  якщо вчасно не вклеїли фотокартку у паспорт при досягненні громадянином 25-ти та 45-ти років,  паспорт вважається  недійсним.

Уже понад рік набули чинності зміни до Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України. Відповідно до внесених змін, як і раніше, громадяни, які досягли 25- чи 45-річного віку можуть вклеїти фотокартку до паспорта у формі книжечки або ж оформити ID-картку. Якщо людина не звернулася до відповідної установи для вклейки фото впродовж місяця при досягненні 25- чи 45-річного віку, то обмін паспорта на ID-картку здійснюється в обов’язковому порядку.

Щоб вклеїти фотографію у паспорт громадянина України, потрібно подати дві фотокартки розміром 3,5х4,5 та паспорт громадянина України до Любомльського  районного відділу управління ДМС у Волинській  області :

Якщо ви пропустили місячний термін, то доведеться виготовляти   ID- картку. Для того, щоб отримати паспорт громадянина України у формі ID-картки при досягненні 25 чи 45-річного віку, замість вклеювання фотокартки в паспорт громадянина України, заявник подає такі документи  Любомльському  районному відділу управління ДМС у Волинській  області :

•паспорт, що підлягає обміну;
•документи, що підтверджують сплату адміністративного збору;
•ідентифікаційний код;
• документ про сімейний стан (свідоцтво про шлюб/розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили);
• довідка про підтвердження місця реєстрації або будинкова книга.