Прийом пересувної мобільної групи з надання послуг із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей можливий у твоєму населеному пункті.

Дата: 23.07.2019 14:37

Фото без описуШановні жителі Головненської селищної ради , доводимо до вашого відома, що Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області складає графік роботи на території області пересувної мобільної групи з надання послуг із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Можливість виїзду мобільної пересувної групи  безпосередньо в той чи інший населений пункт розглядається за наявності 20 і більше заявок від громадян на отримання вищевказаних послуг.

Заявки від громадян приймаються у виконавчому комітеті Головненської селищної ради за адресою: смт.Головне вул. Лесі Українки, 2, або за тел. 3-13-95