Оголошено повторний конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 27.06.2019 09:41

Оголошено повторний конкурс на заміщення вакантної посади

Головненська селищна рада Любомльського  району Волинської області оголошує повторний конкурс на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Головненської селищної ради Любомльського району Волинської області.

Кваліфікаційні вимоги:

вища освіта ступеня магістра або спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія” (“Практична психологія”);

стаж роботи за фахом не менше п’яти років.

Документи, що подаються на конкурс:

• копія паспорта громадянина України;
  • письмова заява про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмова згода на збір та обробку персональних даних

Конкурсний відбір  проводиться у два етапи:

І етап – проведення письмового іспиту.

ІІ етап – проведення співбесіди.

Документи приймаються протягом 20-ти календарних днів з дня опублікування оголошення . За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися в гуманітарний відділ Головненської селищної ради Любомльського району Волинської області за адресою вул. Лесі Українки, 2 смт. Головне Любомльського району Волинської області. Телефон 3-13-42.