ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів регуляторних актів .

Дата: 26.04.2019 10:12

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів регуляторних актів – рішень Головненської селищної ради

Любомльського району Волинської області

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Головненська селищна рада Любомльського району Волинської області повідомляє про оприлюднення наступних проектів регуляторних актів – рішень селищної ради та аналізів регуляторного впливу до них:

1. Про встановлення ставок Єдиного податку на території селищної ради.
  2. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  3. Про встановлення ставок земельного податку на території селищної ради.
  4. Про встановлення туристичного збору на території селищної ради.
  5. Про встановлення транспортного податку на території селищної ради.

Розробник проектів: виконавчий комітет селищної ради.

Дані проекти рішень розроблено з метою  забезпечення наповнення селищного бюджету, встановлення єдиного  прозорого механізму в нарахуванні  та застосуванні єдиних ставок податку на території селищної ради.

Проекти рішень та аналізи регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті  селищної ради (http://golovnenska.gromada.org.ua/)  у в розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції до проектів регуляторних актів приймаються щоденно з 08.00 год. до 17.15 год. (обідня перерва з 13.00до 14.00год), крім  вихідних та святкових днів   в адміністративному приміщенні селищної ради (кабінет секретаря) або на поштову адресу: 44323 вул.Л.Українки,2                             смт. Головне, Любомльський  район, Волинська область та на електронну адресу e-mail: golovne.lbm@gmail.com  протягом місяця з дня оприлюднення даного повідомлення.

Громадське обговорення планується провести у формі «круглого столу» 28.05.2019 р. за вищевказаною адресою.

Головненська  селищна рада запрошує громадян прийняти активну участь в обговорення проектів регуляторних актів та поданні пропозицій та зауважень до  перерахованих регуляторних актів.