Тиждень початкових класів.

Дата: 24.04.2019 09:16

Цікаво, весело та пізнавально пройшов Тиждень початкових класів. Конкурси,ігри, змаганння, розвиваючи творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими, креативними.
Розпочався тиждень Днем здоров'я.
Діти разом зі своїми наставниками створили кольорову смугу перешкод, а потім її долали : літали, як бджілки; стрибали ,як жабки;переходили через місточок парами.
Вівторок - творчий день.
Вихованці повторювали різноманітні танцювальні рухи, а потім виконали музично-ритмічну руханку " Віночок". І, навіть, крапельки дощу не зіпсували гарного настрою,веселої атмосфери свята.
Середа - Кольоровий день.
Учні створювали різні образи за допомогою кольорових фарб. Хизувалися перед друзями своїми масками. Весела і дружня атмосфера переповнювала дитячі серця.
Четвер - День Дружби.
Школярі обмінювалися дружніми побажаннями, готувалися до свята повітряних кульок, створювали композиції з кульок : квіти, сердечка.
П'ятниця - патріотичний день.
Вихованці переглянули презентацію " Гарна писанка у мене", з якої дізналися про традиції святкування Великодня, прийоми і способи виготовлення писанок.
Порадували око присутніх лейбуки,які виготовили діти до свята Великодня.
Фінальним акордом тиждня стало слайд- шоу, під час якого учні пригадували свята , розваги методичного тиждня, ділилися враженнями, гарним настроєм, приємними спогадами.
Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів , які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.