Буде проводитися громадське обговорення містобудівної документації: «Детальний план території для обслуговування закладів медицини по вул. Незалежності, 10 в смт. Головне Любомльського району Волинської області»

Дата: 15.11.2018 08:58

Оголошення

Головненська селищна рада на виконання вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проводить громадське обговорення містобудівної документації: «Детальний план території для обслуговування закладів медицини по вул.Незалежності,10 в смт. Головне Любомльського району Волинської області».

Замовник: Головненська селищна рада.

Розробник: ТзОВ "АМ ХОРС"

Ознайомитись з містобудівною документацією, подати свої пропозиції та зауваження можна в робочі дні в Головненській селищній раді за адресою: смт. Головне, вул. Л. Українки, 2. Пропозиції та зауваження приймаються до 13.12.2018.

Громадське обговорення планується провести у формі «круглого столу»  в приміщенні селищної ради о 10.00 год. 13.12.2018.

Уся містобудівна документація погоджена в установленому законодавством порядку та відповідає будівельним нормам та правилам.