Святкування Всеукраїнського Дня бібліотек.

Дата: 28.09.2018 16:03

«Ми прагнем словом освятити душі» (святкування Всеукраїнського дня бібліотек)
Сьогодні в Головненській ОТГ бібліотекарі «Центру культури, дозвілля, спорту та туризму», шкільні бібліотекарі, ветерани бібліотечної справи святкували Всеукраїнський День бібліотек, який відзначатиметься 30 вересня.
Будь-яке свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань. Не виняток і наш день. З словами вітання виступили секретар Головненської селищної ради Валентина Михайлівна Боярчук, директор Головненського ліцею Валентина Антонівна Задерей та депутат селищної ради Микола Іванович Сиротюк.
Подяки та цінні подарунки від Головненської селищної ради отримали Дудар С.І. – бібліотекар І категорії бібліотеки для дітей смт. Голоне, Хацер М.Т. – бібліотекар І категорії бібліотеки с. Черемошна Воля, Швейда Н.Ф. – бібліотекар Головненського ліцею. Директор «ЦЕНТРУ КДСТ» Наталія Вашерук вручила невеличкі подарунки ветеранам бібліотечної справи та шкільним бібліотекарям нашої громади. Сиротюк М.І. від ВО «Батьківщина» вручив подарунки Маркевич Н. Г. - завідуюча бібліотекою с. Нудиже, Мороз Н. А. - бібліотекар І категорії бібліотеки с. Масловець, Пикалюк О.А. - завідуюча бібліотекою для дорослих смт. Головне, Якимук Н.Г. - завідуюча бібліотекою для дітей смт. Головне, Стрикалюк В.Я. - бібліотекар Головненської спеціальної загальноосвітньої школа-інтернат "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки".
Бібліотека – це не тільки сховище літератури, це – цілий світ, відкритий кожному, хто любить книгу. Коли ми говоримо слово «бібліотека», то уявляємо собі духовне місце, куди можна завжди прийти, де зустрінеш бібліотекаря – людину, яка рада допомогти у пошуку істини, підібрати необхідні книги, дати пораду. Бібліотека для багатьох людей частка їхнього життя. Особливу атмосферу в наших бібліотеках створюють наші працівники.
Бурними оплесками відреагували на пісенні вітання від клубних працівників «Центру культури, дозвілля, спорту та туризму» та народного аматорського гурту «Соколи».
Після закінчення урочистої частини місцева майстриня Анастасія Василівна Хацьор ознайомила зі своєю виставкою вишитих робіт «Український рушник – це пісня довжиною з життя!».