Народний аматорський вокальний колектив «Соколи» брав Обласному фестивалі повстанських і стрілецьких питань «За  волю України».

Дата: 09.09.2018 15:35

волю України».
Сьогодні у с. Новий Загорів Локачинського району проходив обласний фестиваль повстанських і стрілецьких пісень «За волю України», присвячений 75-й річниці битви чоти «Берези» з німецькими окупантами.
Мета фестивалю:гідне вшанування пам’яті полеглих вояків УПА, подальший розвиток вокально-хорового, музичного мистецтва, творів національно-патріотичної тематики та національно-патріотичного виховання молоді.
Чоловічому народному колективу «Соколи» було вручено дипломи Управління культури Волинської облдержадміністрації за популяризацію вокальних та музичних творів національно-патріотичної тематики.