Народний аматорський вокальний колектив «Соколи» брав Обласному фестивалі повстанських і стрілецьких питань «За волю України».
Дата: 09.09.2018 15:35
Кількість переглядів: 630
Народний аматорський вокальний колектив «Соколи» брав Обласному фестивалі повстанських і стрілецьких питань «За
волю України».
Сьогодні у с. Новий Загорів Локачинського району проходив обласний фестиваль повстанських і стрілецьких пісень «За волю України», присвячений 75-й річниці битви чоти «Берези» з німецькими окупантами.
Мета фестивалю:гідне вшанування пам’яті полеглих вояків УПА, подальший розвиток вокально-хорового, музичного мистецтва, творів національно-патріотичної тематики та національно-патріотичного виховання молоді.
Чоловічому народному колективу «Соколи» було вручено дипломи Управління культури Волинської облдержадміністрації за популяризацію вокальних та музичних творів національно-патріотичної тематики.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04333187/ec2498972b55182c05e4afe28910a5d6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04333187/66a3018551205ec01437ed8b1dc23ec4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04333187/6f4ce806986d66400080a2c892ae5864.jpg)
« повернутися