Турнір з міні-футболу серед шкіл Головненської об'єднаної територіальної громади.

Дата: 10.09.2018 15:09

7 вересня проходив турнір з міні-футболу серед шкіл Головненської об´єднаної територіальної громади.
Даний захід був ініційований Спортивним клубом «ГОЛОВНО» при підтримці виконавчого комітету селищної ради .
Засновники та учасники турніру пропагують популяризацію здорового способу життя,футбол серед сільської молоді,а також підвищення рівня спортивної майстерності дитячих футбольних команд. Змагання цьогоріч провели вперше, проте організатори хочуть зробити їх традиційними.
В результаті напруженої боротьби, виру футбольних емоцій,які панували на полі перемогу вдалося здобути футбольній команді №1 Головненського ліцею.
Переможці отримали кубок за І-ше місце з турніру міні-футболу серед шкіл Головненської ОТГ, решта команд грамоти за зайняті місця та футбольні м'ячі.
Проте справжньою окрасою та підтримкою футболістів турніру став дебютний виступ черлідерів Головненського ліцею,керівник Оксана Швець.
Всі нагороди були надані хорошими спонсорами , які завжди беруть участь у заходах : ВО «Батьківщина» та фонд «Тільки разом». Щиро дякуємо і бажаємо успіхів !