Перейменування вулиці Брестської на вулицю Василя Гея в с.Заболоття

Дата: 05.09.2018 14:04

«Перейменування вулиці Брестської

на вулицю Василя Гея в с. Заболоття»

Відповідно     до    підпункту 3.2 пункту 3 Порядку найменування або перейменування вулиць, провулків , присвоєння, зміни та анулювання поштових адрес об’єктам нерухомого майна затвердженого рішенням сесії Головненської селищної ради № 38/24 від 19.08.2015 року,  з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості:

14 вересня  2018 року о 11 годині у кабінеті в.о. старости старостинського округу №1 ( с. Заболоття вул. Брестська,3) будуть проводитися громадські слухання на тему: «Перейменування вулиці Брестської  на вулицю Василя Гея в с. Заболоття» .

Зауваження та пропозиції в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються Головненською селищною радою за адресою : смт. Головне вул. Л.Українки, 2, кабінет секретаря ради до 14.09.2018 р.