Малюнок на асфальті "Я люблю Україну!"

Дата: 23.08.2018 14:38

Яскравими та неймовірно прекрасними малюнками прикрасили дорогу напроти приміщення селищної ради діти громади. Центром культури, дозвілля, спорту та туризму  було  організувало  для для усіх дітей малюнок на асфальті  «Я любою Україну», приурочений 27-ї річниці Дня Прапора та Дня Незалежності України. Щойно оголосили початок, юні художники швидко зайняли територію, й за лічені хвилини асфальт перетворився на справжню любов до Батьківщини.

Приємно відзначити, що всі роботи виявилися різноплановими, яскравими, несподіваними, це був справжній феєрверк дитячої фантазії. Юні художники продемонстрували свою надзвичайну уяву та неабиякий художній талант.

Головним результатом заходу були дитячі посмішки, веселий сміх та хороший настрій усіх присутніх.  Діти захоплено вимальовували крейдою, свої оригінальні фантазії, висловлюючи при цьому активну життєву позицію: «Я люблю Україну».

Після чого всі активно обсипалися красками холі та частували морозивом, спонсором  свята виступила ВО «Батьківщина». Щиро дякуємо Вам за те, що Ви подарували нашим дітям кольорове та солодке свято.