23 серпня в смт. Головне на території стадіону відбулися урочиста церемонія підняття Державного прапора України.

Дата: 28.08.2018 09:37

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців.

Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Сьогодні з нагоди Дня Державного прапору України синьо - жовтий стяг було урочисто піднято на стадіоні смт. Головне центру Головненської об'єднаної територіальної громади.

З вітальними словами до учасників дійства звернулись голова Головненської селищної ради Микола Васильович Демедюк, староста Старостинського округу №2 Лілія Степанівна Склянчук, побажавши упевненості, стабільності, здоров'я та успіхів у добрих справах на благо рідного краю, нашої великої Батьківщини.

Честь підняти Державний прапор під звуки гімну України була надана учням Головненського ліцею Миколі Сулік та Софії Соловко.