23 серпня в смт. Головне на території стадіону відбулися урочиста церемонія підняття Державного прапора України.

Дата: 28.08.2018 09:37

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців.

Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Сьогодні з нагоди Дня Державного прапору України синьо - жовтий стяг було урочисто піднято на стадіоні смт. Головне центру Головненської об'єднаної територіальної громади.

Фото без описуЗ вітальними словами до учасників дійства звернулись голова Головненської селищної ради Микола Васильович Демедюк, староста Старостинського округу №2 Лілія Степанівна Склянчук, побажавши упевненості, стабільності, здоров'я та успіхів у добрих справах на благо рідного краю, нашої великої Батьківщини.

Честь підняти Державний прапор під звуки гімну України була надана учням Головненського ліцею Миколі Сулік та Софії Соловко.