Народний аматорський вокальний колектив «Соколи» взяв участь у восьмому Міжнародному фестивалі українського фольклору «Берегиня».

Дата: 13.08.2018 16:39

11 серпня, другий день Міжнародного фестивалю українського фольклору «Берегиня», що об’єднав в собі козацькі та повстанські пісн, проходив на теренах славнозвісного Берестечка (Горохівський район), в якому  приймав участь народний аматорський вокальний колектив «Соколи» Головненського міського будинку культури.

Концертно-театралізоване дійство відбувалося на центральному майдані міста, куди прибули майстри народного мистецтва із Франції, Білорусі, Словаччини, Словенії, 23 областей України та всієї Волині.

Словом, відроджений Міжнародний фестиваль українського фольклору «Берегиня» у козацькому Берестечку вдався на славу.