Проект рішення Головненської селищної ради "Про місцеві податки і збори "

Дата: 23.04.2018 15:21

Повідомлення

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Головненська селищна рада Люболмьського району Волинської області  повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

Про встановлення місцевих податків та зборів

З текстом  проектів рішень та аналізом їх регуляторного впливу  всі бажаючі можуть ознайомитись на інформаційному сайті Головненської селищної  ради  .

• Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються в письмовій формі впродовж місяця за адресою: 44323 Волинська область, Любомльський район, смт.Головне, вул.Л.Українки, 2, тел.:3139
  •  Громадське обговорення - 08.06.2018 року о 10.00 год. в адмінприміщенні селищної ради.