Стартував опалювальний сезон

Дата: 18.10.2024 10:21

Відповідно до розпорядження селищного голови від 08.10.2024 року №11 "Про початок опалювального сезону 2024-2025 років" у закладах дошкільної, позашкільної освіти, в закладах загальної середньої освіти, закладах культури, закладах охорони здоров’я та адмінприміщеннях Головненської селищної територіальної громади з 17 жовтня розпочався опалювальний сезон 2024/2025.

Наразі усі освітні та медичні заклади забезпечені теплом. Створено запас паливно-мастильних матеріалів для обслуговування резервних джерел живлення (генераторів) для власних потреб на випадок виникнення аварійних ситуацій із тривалим відключенням електроенергії.