Головненська селищна територіальна громада

Волинська область, Ковельський район

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 28.02.2024 16:32
Кількість переглядів: 68

Фото без опису

Додаток 3

до Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля

                        Дата:                       

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру, не зазначається суб’єктом господарювання)

 

  Реєстраційний номер 4216

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

 

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

  1. Планована діяльність

 

полягає в проведенні робіт з видобування піску на родовищі «Згоранське - 2». Розробка родовища буде проводитися відкритим кар’єрним способом в автосамоскиди і вивезенням піску замовникам. Земельна ділянка надр «Згоранське - 2», яка розташована в 3-х км на південь від с. Згорани Головненської селищної територіальної громади Ковельського району Волинської області. Ділянка є продовженням земельної ділянки Згоранського родовища піску в напрямку поширення дюнного утворення на схід. Корисна копалина на родовищі представлена еоловими пісками, які залягають суцільним горизонтом і складають тіло параболічної дюни. Середня потужність 4,2 м. виробнича потужність підприємства передбачена 15,0 тис. м3 щорічно. Проектна площа складає 4,07 га, термін розробки 10,3 років. Середня площа розробки становить 0,39 га за рік. Розробка корисної копалини буде вестись протягом теплого періоду року, що складає 8 місяців. Запаси піску в контурах кар’єра становлять 165,2 тис. м3.

 

Фото без опису(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

  1. Суб’єкт господарювання
 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНИК" 13361478

 

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті)

 

Україна, 44300, Волинська обл., Ковельський р-н, місто Любомль, вул.Дружби, будинок 52

 

місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

  1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

 

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України вул. Митрополита В.Липківського, 35 м. Київ, 03035 OVD@mepr.gov.ua (044) 206-31-40, (044) 206-31-50 Грицак Олена Анатоліївна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки, екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів.

 

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

 

  1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Спеціальний̆   дозвіл   на   користування   надрами   з   метою   видобування   корисних копалин Державна служба геології та надр України відповідно до частини першої статті 11 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”

 

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати нормативний документ, що передбачає його видачу)

  1. . Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

У період воєнного стану в Україні громадські слухання проводяться у режимі відеоконференції, про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення

Громадські слухання відбудуться

 

1 Дата та час: 21.03.2024 10.00;

1

Фото без описуЛ і н к : https://mepr.webex.com/mepr-ru/j.php?MTID=m40187fd6395f1591b99b5eef4fb9a205 Номер наради: 2368 776 8818 Пароль: SCbEQ6VmQ33;

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

  1. . Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України вул. Митрополита В.Липківського, 35 м. Київ, 03035 OVD@mepr.gov.ua (044) 206-31-40, (044) 206-31-50 Грицак Олена Анатоліївна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки, екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів

 

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

 

  1. . Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України вул. Митрополита В.Липківського, 35 м. Київ, 03035 OVD@mepr.gov.ua (044) 206-31-40, (044) 206-31-50 Грицак Олена Анатоліївна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки, екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів

 

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

 

Зауваження і      пропозиції    приймаються    протягом    усього     строку     громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

 

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 73 аркушах основного тексту (без додатків) аркушах.

 

20 додатків

 

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

 

Спеціальний дозвіл №5488 від 24.03.2023 року наданого Держгеонадрами України. Запаси родовища затверджені в ДКЗ України (протокол №5594 від 24 червня- 5 липня 2023 року).

 

(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

 

9 . Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Ознайомитись зі Звітом та матеріалами ОВД можливо з 29.02.2024 року щоденно крім вихідних днів з 8.00 до 17.00 (у п’ятницю до 15.45) за адресою: Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельник», 44301, Волинська область м.Любомль вул.

 

Дружби 52, тел. 0503781008, контактна особа – Гурко Володимир Григорович; Головненській селищній Раді за адресою: 44323, смт. Головне, вул. Лесі Українки, 2, тел. 31342, 31395, контактна особа - Демедюк Микола Васильович.

 

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

 

 

 

 

 

{Додаток 3 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ 824 від 14.09.2020, 967 від 08.09.2023}

​​​​​​


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь