Дата: 09.10.2023 15:10

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі та очікуваної вартості предмета закупівлі

на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 Про ефективне використання державних коштів”  (зі змінами)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Головненська селищна рада, 44323, Україна, Волинська обл., Головне, вул.Л.Українки 2, Код ЄДРПОУ 04333187, категорія замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Найменування предмета закупівлі        із зазначенням коду ЄЗС

Вид та

ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

очікуваної вартості предмета закупівлі

розміру                          бюджетного призначення

Капітальний ремонт (з протиаварійними заходами) покрівлі адміністративної будівлі по вул. Незалежності, 10а, смт. Головне Ковельського району Волинської області

Закупівля без використання електронної системи

UA-2023-10-06-005806-a

1  397 143.88 UAH  з ПДВ

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та  відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації.

Відповідно до розробленої та затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації (рішення виконавчого комітету №116 від 26.09.2023 «Про затвердження проектно-кошторисної документації»).

Очікувана вартість робіт з будівництва, капітального ремонту та реконструкції визначається з урахуванням ДСТУ Б Д 1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»” відповідно до розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації. Дана норма закріплена у наказі Мінекономіки від 18.02.2020 No275 «Про затвердження примірноїметодики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», який встановлює порядок визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі товарів, робіт та послуг, закупівля яких здійснюється відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі». При визначенні очікуваної вартості використовувався зведений кошторисний розрахунок вартості.

Розміру бюджетного призначення становить

1  397 143.88 UAH  з ПДВ