Не купуйте рибу в місцях стихійної торгівлі

Дата: 21.06.2023 16:32

У зв’язку з техногенною катастрофою, пов’язаною із підривом дамби Каховської гідроелектростанції, спостерігається масова загибель риби у великих обсягах.

Вживання в їжу цієї риби або рибопродукції з неї може спричинити виникнення харчових отруєнь, адже вона містить збудники інфекційних захворювань, у тому числі ботулізму, паразитів та небезпечні хімічні речовини.

Реалізація живої риби та рибопродукції має відбуватися виключно з дотриманням ветеринарно-санітарних вимог у встановлених місцях – закладах торгівлі або на агропродовольчих ринках.

Просимо мешканців Головненської громади не купувати рибу та рибопродукцію в місцях стихійної торгівлі, з рук на вулицях, площах, у дворах, скверах та інших невстановлених локаціях.

Віктор ОЛЕКСЮК, начальник Ковельського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області