Громадське обговорення

Дата: 12.05.2023 16:03

про проведення громадських слухань  на тему:

«Перейменування вулиці Польова на вулицю Якимука Сергія

в смт.Головне»

Відповідно     до    підпункту 3.2 пункту 3 Порядку найменування або перейменування вулиць, провулків , присвоєння, зміни та анулювання поштових адрес об’єктам нерухомого майна затвердженого рішенням сесії Головненської селищної ради № 38/24 від 19.08.2015 року,  з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості:

13 червня 2023 року о 11 годині у кабінеті секретаря селищної ради       ( смт.Головне вул. Лесі Українки, 2) будуть проводитися громадські слухання на тему: «Перейменування вулиці Польова на вулицю Якимука Сергія в смт.Головне» .

Зауваження та пропозиції в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються Головненською селищною радою за адресою : смт. Головне вул. Л.Українки, 2, кабінет секретаря ради до 12.06.2023 р.