Повідомлення про проведення громадських слухань  на тему: «Перейменування вулиці Колгоспна в с. Згорани та вул. Пушкіна в смт.Головне

Дата: 07.10.2022 15:31

про проведення громадських слухань  на тему:

«Перейменування вулиці Колгоспна на вулицю Молодіжна

в с. Згорани»

Відповідно     до    підпункту 3.2 пункту 3 Порядку найменування або перейменування вулиць, провулків , присвоєння, зміни та анулювання поштових адрес об’єктам нерухомого майна затвердженого рішенням сесії Головненської селищної ради № 38/24 від 19.08.2015 року,  з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості:

18 жовня  2022 року о 11 годині у кабінеті старости Згоранського старостинського округу  ( с. Згорани вул. Шевченка, 52а) будуть проводитися громадські слухання на тему: «Перейменування вулиці Колгоспної на вулицю Молодіжна в с. Згорани» .

Зауваження та пропозиції в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються Головненською селищною радою за адресою : смт. Головне вул. Л.Українки, 2, кабінет секретаря ради до 14.10.2022 р.

про проведення громадських слухань  на тему:

«Перейменування вулиці Пушкіна на вулицю Джерельна

в смт.Головне »

19 жовня  2022 року о 11 годині  в приміщенні  будинку культури в смт.Головне вул. Миру, 37 а , будуть проводитися громадські слухання на тему: «Перейменування вулиці Пушкіна на вулицю Джерельна в смт. Головне » .

Зауваження та пропозиції в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються Головненською селищною радою за адресою : смт. Головне вул. Л.Українки, 2, кабінет секретаря ради до 18.10.2022 р.