ОГОЛОШЕНО ТЕНДЕР НА ПОТОЧНИЙ СЕРЕДНІЙ  РЕМОНТ ДОРОГИ Т03-08 (СМТ.ГОЛОВНЕ,СЕЛА НУДИЖЕ,ЗАБОЛОТТЯ, ЛЮБОХИНИ)

Дата: 03.01.2022 22:31

Однією із найболючіших проблем не тільки Головненської громади,  а й всієї Волинської області, тай й цілому України є ремонти доріг.

Про достойний вигляд дороги загального користування державного значення Т 0308 на відрізку дороги  Куснище – Любохини, мріють не тільки   жителі  та гості смт.Головне , сіл Нудиже, Заболоття, а й навколишніх сіл . Гарне дорожнє покриття цієї частини дороги значно розвантажить автомобільний рух в сторону Світязя та білоруського кордону, дасть можливість туристу скоротити час у дорозі і швидше помилуватися прекрасними краєвидами озер Старовижівщини. Наша земля має можливість стати туристичною Меккою як для українців з інших регіонів, так і для гостей із-за кордону. Природа цьому сприяє, але, на жаль, не дороги.

Гарною новиною для всіх нас є те , що 23 грудня 2021 року було оголошено тендер на поточний середній ремонт вищезгаданої дороги.

А цьому передували неодноразові зустрічі  та перемовини селищного голови з керівництвом Служби автомобільних доріг у Волинській області, розроблення спільними зусиллями з автодором проектно-кошторисної документація (за рахунок коштів селищного бюджету у сумі 100000 грн. була проведена  експертиза вищевказаної документації).

«Тримаймо кулачки», надіймося задумане здійсниться уже скоро.