Громадське обговорення документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 25.05.2021 16:01

Головненська селищна рада

ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ
документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Назва містобудівної документації – «Генеральний план розвитку населеного пункту села Масловець Любомльського району Волинської області». Генеральний план населеного пункту є містобудівною документацією місцевого рівня, яка призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та розвитку території.

Розробник містобудівної документації: ТзОВ «АМ ХОРС».

Підстава для розроблення: рішення Головненської селищної ради 31/13/22.

Орган що прийматиме рішення про затвердження містобудівної документації: Головненська селищна рада.

Дата початку та строки здійснення процедури обговорення: початок обговорення протягом 30 днів з моменту публікації даного оголошення

Порядок час та строки внесення пропозицій та зауважень до містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку – у письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді на e-mail: golovne.lbm@gmail.com), всі робочі дні з 9.00 до 17.00 год. протягом 30 днів з моменту публікації даного оголошення за адресою: Волинська обл., смт Головне, вул. Лесі Українки, буд,2 (приміщення селищної ради).

Усі матеріали та інформацію для ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, та необхідність проведення транскордонних консультацій що стосується документа державного планування, можна отримати за адресою: Волинська обл., смт Головне, вул. Лесі Українки, буд,2 (приміщення селищної ради).

Громадські слухання – не заплановано.

Відповідальна особа – Куць В.М. тел.0680056111