СТОП НАРКОТИКИ

Дата: 12.05.2021 13:47

Немедичне вживання психоактивних речовин, у першу чергу серед молоді, а також поширення наркозлочинності стали глобальними проблемами сьогодення.

Правоохоронці ведуть роботу, спрямовану на виявлення місць збуту наркотиків, і затримання осіб, підозрюваних у розповсюдженні наркотичних засобів.

Тож, якщо у Вас є інформація про місця розповсюдження наркотичних засобів, осіб, які до цього причетні – чекаємо Ваші повідомлення на електронну скриньку stopnark2021@ukr.net

Конфіденційність гарантовано.

Всі повідомлення будуть перевірятися, а отже саме з вашою допомогою, збільшується ймовірність скорочення незаконного обігу наркотиків в нашій громаді.

Наперед вдячні за співпрацю!