Двом матерям –героїням Головненської громади вручено високі державні нагороди

Дата: 15.12.2020 22:54

Материнство є найвищим покликанням жінки. Мати турбується про своїх дітей, дарує їм щастя, ласку, ніжність і тепло. Виростити одну дитину – непросто, а що казати про матерів, які народили і виховали п`ять і більше дітей.

Тож,сьогодні, 15 грудня, робочий кабінет голови  Любомльської райдержадміністрації  Ігора Оксенчука гостинно приймав  кращих представниць Любомльського краю – жінок особливих, яким за материнську самовіданність, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України присвоєно почесне звання “Мати-героїня”.»

Відповідно до Указу Президента України за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання "Мати-героїня" присвоєно двом жителькам Головненської громади:

Пех Ользі Володимирівні, жительці с. Заозерне, матері 5 дітей;

Соколовській  Валентині  Андріївні, жительці смт.Головне, матері 6 дітей.

Урочисто вручив  високі державні  нагороди   жінкам  голова районної державної адміністрації Ігор Оксенчук та селищний голова  Микола Демедюка

Посадовці висловили вдячність матерям-героїням за їх натрудженні руки, недоспані ночі, мужність та самопожертву, чуйне материнське серце і безкорисливу любов.