УВАГА!!!! КОНКУРС!!!

Дата: 24.09.2020 16:37

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору на посаду директора Головненського ліцею Головненської селищної  ради

Найменування закладу: Головненський ліцей  Головненської селищної ради.

Юридичне та фактичне місцезнаходження: 44323 Волинська обл., Любомльський р-н, смт.Головне, вул. Миру, будинок 24.

Найменування посади: директор Головненського ліцею  Головненської селищної  ради.

Умови оплати праці: визначається відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери", наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 "Про впорядкування умов праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ" та умов контракту.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:директором може бути особа, яка  є громадянином України,вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні  магістра (спеціаліста), стаж  педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія  та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід´ємною частиною)  не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на момент їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) .

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Прийом документів для участі в конкурсі: з  25 вересня 2020 року по 15 жовтня 2020 року.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття розпорядження про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Документи приймаються за адресою: смт. Головне, вул. Лесі Українки, 2, Головненська селищна рада

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок:

тел.0970171376  , olnika18@gmail.com , контактна особа – Шум Ольга Василівна