Перелік необхідних документів для отримання довідки про реєстрацію місця проживання!

Дата: 16.10.2019 14:06

Фото без описуШановні жителі Головненської ОТГ, доводимо до вашого відома, що у зв’язку з отриманням паспорта громадянина України вперше; втратою чи пошкодженням паспорта; виготовленням картки малого прикордонного руху  компетентні органи вимагають Довідку про реєстрацію місця проживання( додаток 13).

Дана довідка видається у виконавчому комітеті Головненської селищної ради  спеціалістом з реєстрації місця проживання Мишкоріз Т.М. жителям з смт.Головне, с.Масловець, с.Скрипиці, с.Ясне, старостами  Голян В.О. та Склянчук Л.С.  у відповідних старостинських округах ( Заболоттівський округ: села Заболоття, Крушинець, Гуменці. Нудиженський округ: села Нудиже, Черемошна Воля, Мшанець).

Перелік необхідних документів для отримання даної довідки:

1)  документ що посвідчує особу( паспорт громадянина України і т.д);

2) свідоцтво про народження (у разі отримання паспорту вперше);