Візьміть участь у опитуванні та заповніть запропоновану електронну анкету.

Дата: 08.07.2019 14:55

Просимо Вас взяти участь у опитуванні та заповнити запропоновану електронну анкету: https://bit.ly/2XMIKEd. Опитування триватиме до 22 липня 2019 року.

З метою забезпечення прав людини на якісні і доступні культурні послуги та в рамках виконання завдань Плану заходів з реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 р. № 355, Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводить опитування громадської думки щодо сутності культурних прав людини, бажаного змісту мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами та доцільності його впровадження.