Святковий концерт з нагоди Дня матері та Дня сім’ї «Мамо, вічна і кохана…»

Дата: 24.05.2019 11:26

Святковий концерт з нагоди Дня матері та Дня сім’ї

«Мамо, вічна і кохана…»

22 травня на сцені міського будинку культури смт. Головне проходило свято для матерів та їх сімей. Матерям присвячені в цей день лунали пісні, слова вдячності та найщиріші вітання.

Всіх мам зі святом привітала секретар селищної ради Валентина Михайлівна Боярчук: «Найцінніше, що є у кожного з нас – це дар життя і найближча людина – мама, яка нам його подарувала. Шановні матері, низькій вам уклін, міцного здоров’я, щасливої долі, мирного неба над головою і довгих років життя. Нехай у ваших сім’ях панують злагода, взаєморозуміння, повага й тепло…». Відзначила найстарішу матір героїню – Бортнік Марія Львівна, матір учасника АТО – Соловко Галину Гнатівну та Борбіч Надію Олексіївну, котра виховала 30 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківських прав.

Фото без описуФото без опису

Глядачі мали змогу побачити і послухати близько тридцяти творчих номерів, серед яких пісні, вірші, побажання, що їх виконували учні освіти головненської громади – Дарина Гулюк, Оксана Швець, Олександр Сиротюк.

Святковий концерт з нагоди Дня матері та Дня сім’ї

«Мамо, вічна і кохана…»