"Вареники в сметані, запашні та духмяні"

Дата: 21.10.2018 16:06

Сьогодні, 21 жовтня в смт. Головне проходило свято вареника: "Вареники в сметані, смачні та духмяні". Усіх бажаючих жителів та гостей селища пригощала варениками. Вареники з сиром, вишнею, малиною, м’ясом, побажаннями, картоплею, шкварками, кольорові та ще й зі сметаною – пальці можна облизати! Все це сьогодні можна було спробувати біля міського будинку культури смт. Головне. Це свято не лише зближує людей із сусідніх сіл, але й дає можливість продемонструвати свої здібності й уміння, як це представила Яснівська школа.

Проводилися веселі конкурси та забави, пов'язані з варениками та їх поїданням.

Фото без описуФото без опису
Висловлюємо щиру подяку депутату Волинськоі бласноі ради Богдану Вячеславу Петровичу та ВО "Батьківщина" за надані подарунки для учасників свята.