Відкриття нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям на території стадіону селища.

Дата: 03.09.2018 09:48

2 вересня у смт. Головне відбулось спортивне свято – офіційне відкриття нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям на території  стадіону селища.

Символічну стрічку перерізали: селищний голова Микола Демедюк, народний  депутат України Іван Крулько, голова Любомльської районної ради Микола Сушик, перший заступник районної державної адміністрації Олександр Герасимчук.

Після чого ще більш святкового настрою додав танець «Ярмарок» зразкового колективу «Хуторянка», керівник Лариса Назаревич.

Фото без описуФото без описуПід час урочистих вітань Микола Васильович подякував усім, хто доклав зусиль до появи спортивного обєкту та  вручив подяки спортивного клубу «ГОЛОВНО» народному депутату України  Крульку І.І.  та голові районної ради Сушику М.М.

Фото без опису На святі були присутні заступник голови обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Козюра Андрій Григорович, помічник народного депутата України Торба Ігор Олександрович. За українською традицією настоятель місцевого Свято-Троїцького храму архімандрит Сава освятив нове міні-футбольне поле. Після чого право першого удару по м’ячу реалізували усі представники влади.

Фото без описуФото без опису

Одразу ж провели турнір з міні-футболу серед ветеранів спорту, присвячений до відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.