Вітання з Днем медичного працівника

Дата: 15.06.2018 10:14

Дорогі медичні працівники! Головненська об’єднана територіальна громада щиро вітає Вас із професійним святом.

У день Вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на Вашу адресу. Прийміть найтепліші слова вдячності за вашу працю, за врятовані життя, за повернуті здоров’я і радість.

Ви ті, хто не жаліючи зусиль і часу, приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаючи найцінніше – людське життя і здоров’я. Ви ті, хто дарує людям найголовніше – віру та надію.

То ж прийміть низький уклін та подяку за вашу невтомну працю. Нехай сторицею повернуться вам добро, людяність і душевність, що ви даруєте людям. Бажаємо міцного здоров’я і благополуччя. Хай збуваються всі мрії та задуми, хай віра і оптимізм завжди залишаються з вами. Нехай клятва Гіппократа назавжди буде вашою долею і покликанням.

селищний голова  Микола Демедюк