Головненська селищна територіальна громада

Волинська область, Ковельський район

«За здоровий спосіб життя»

Дата: 09.04.2021 15:25

«За здоровий спосіб життя»

7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я (World Health Day). З цієї нагоди  в Любомльському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області було проведено захід на тему:  «За здоровий спосіб життя».

Головним спеціалістом служби у справах дітей Ковельської РДА Валентиною Кисіль із неповнолітнім, звільненим від відбування покарання з випробуванням, було обговорено низку питань щодо профілактики здорового способу життя та власної відповідальності за нього, провідним інспектором сектору Сергієм Морозом в черговий раз було наголошено на недопущенні вчинення повторних кримінальних та адміністративних правопорушень та дотримання належної поведінки в суспільстві.

В ході заходу, неповнолітньому було нагадано про необхідність дотримання правил карантину та про  правила, яких необхідно дотримуватися аби захиститися від інфекції.

Відмова від шкідливих звичок, ведення здорового способу життя є вагомою складовою попередження та профілактики вчинення злочинів.

Начальник Любомльського районного сектору

Філії Державної установи «Центр пробації»

у Волинській області

майор внутрішньої служби                                           Олександр МОРОЗ