Головненська селищна об'єднана територіальна громада

Волинська область, Любомльський район

В Любомльському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області відбувся захід для неповнолітніх суб’єктів пробації.

Дата: 04.02.2020 15:40
Кількість переглядів: 68

«Не помились із мрією»

Саме під такою назвою 03 лютого 2020 року в Любомльському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області відбувся захід для неповнолітніх суб’єктів пробації.

 Провідним інспектором Любомльського районного сектору з питань пробації Ольгою Васютич було проведено бесіду  щодо негативного впливу тютюнопаління, алкоголю та наркотиків на організм людини.  Також було продемонстровано відеоролик «Не помились із мрією»,  головна героїня якого розповідає про власні плани на майбутнє, прагне досягнути успіху в житті, створити власну родину, проте через вживання наркотиків її мрії залишились нездійсненними.

Старшим інспектором ювенальної превенції сектору превенції Любомльського ВП ГУНП у Волинській області старшим лейтенантом поліції Яніною Соколюк було роз’яснено правові наслідки дій в стані алкогольного, наркотичного чи токсичного сп’яніння, види відповідальності дітей та їх батьків за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях.

Головним спеціалістом служби у справах дітей Любомльської районної державної адміністрації Лілією Цип?ящук було вчергове  застережено юнаків від необдуманих вчинків через вживання алкоголю чи  наркотиків


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора