Презентація довідково-інформаційної платформи WikiLegalAid.

Дата: 06.02.2019 12:02

Презентація довідково-інформаційної платформи WikiLegalAid

04 лютого 2019 року з метою підвищення правової свідомості та інформування громадян Любомльського району щодо можливості отримання

правової консультації через довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid, провідним інспектором Любомльського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області Ольгою Васютич разом із суб’єктом пробації молодіжного віку, було прийнято участь в роботі круглого столу на базі Любомльської публічної бібліотеки.

Під час зустрічі, головним спеціалістом відділу «Любомльське бюро правової допомоги» Тетяною Сидняк було презентовано інформаційний ресурс WikiLegalAid за адресою wiki.legalaid.gov.ua  Та роз’яснено, що в цій довідково-інформаційній платформі правових консультацій міститься більше 1400 консультацій з найактуальніших, зразки процесуальних документів та посилання на судові рішення.

Користуватися цією базою можуть користуватись як юристи-практики, студенти-правники, правозахисники, так і пересічні громадяни. Консультації сформовані у доступній та зрозумілій формі та доступ до всіх баз є безкоштовними.